Teknik Servis

Servis Sözleşmeleri

Trakya bölgesine ulaşım konusunda mesafe sorunu olan büyük firmalar için sunmuş olduğumuz bu çözüm ile; firmaların bayilerinin yaşamış olduğu teknik problemlerle ve teknik destek ihtiyaçlarıyla firmalar adına bizler ilgileniyoruz. Aynı gün müdahale garantisi verebildiğimiz ve özellikle İstanbul - Ankara ve İzmir merkezli İT şirketlerinin oldukça memnun kaldığı bu hizmetimiz ile, şimdiye kadar pek çok Karaca, Karaca Home, Fenerium, Ayakkabı Dünyası, Turkcell gibi Türkiye genelinde kabul görmüş büyük mağazaların şubelerine hizmet verdiğimiz gibi; şu anda devam eden anlaşmalarımız ile hizmet vermeye devam etmekteyiz. 

Hizmet ve servislerimizle alakalı olarak çeşitli gönderilerimizi www.facebook.com/cetinbilisim adresinde görebileceğiniz gibi, yoğun tempoda Sosyal Medya üzerinden paylaşamadığımız görüntüleri de bizlerle irtibata geçerek temin edebilirsiniz. Nedir, Faydaları Nelerdir? 

Firmaların çoğu ile, firmaların göndermiş olduğu sözleşmeler kapsamında çalışmaktayız. İlk 3-4 çalışmada sözleşme yapma gereği duymayan firmalar ile standart hizmet bedelleri üzerinden çalışılmakta olup, sonrasında istenmesi halinde sözleşme ile devam edilmektedir. 

 • Talep Çetin Bilişim'e iletilir. 
 • Planlı bir çalışma ise bayiye bilgi verilerek, takvimde uygun bir ayarlanır. Durumun acil olması halinde, talep gelir gelmez aksiyon alınır ve ihtiyaç duyulan malzemeler şirket aracına yüklenerek bayiye yola çıkılır. 
 • Bayide donanımsal / yazılımsal problem tespit edilerek, tespit tutanağı ( ya da merkez firmanın iletmiş olduğu tutanak ) doldurulur.  
 • Onay verilmesi halinde müdahale başlar ve müdahale sonunda tutanak bayi ve servisi veren Çetin Bilişim yetkilisi tarafından kaşelenerek imzalanır. 
 • Servis işlemi bittikten sonra merkeze bilgi verilir. 
 • 1 gün sonrasında fatura kesilerek, tutanakla beraber merkeze gönderilir. 
 • Böylece merkez, herhangi bir benzin parası ödenmeksizin uzaktaki bayinin problemini çözdürmüş olur.   Fiyatlandırma

  • Edirne merkezde yer alan donanımsal problemler için KDV Dahil 75 TL alınmaktadır. 
  • Edirne merkezde yer alan bayi kurulumları için ( Bilgisayar, yazıcı, tarayıcı, Switch, Juniper ve Firewall dahil ) KDV Dahil 120 TL alınmaktadır. 
  • Edirne ilçeleri ve Kırklareli, Tekirdağ merkez dahil ilçeleri için KM başına fiyat uygulanmakta olup, KDV Dahil 35 TL fark alınmaktadır. 
  • Tüm servis hizmetlerimiz şirketler adına faturalandırılarak, formla beraber gönderilmektedir. 

  Ulaşım, konaklama ve yiyecek konusundaki tüm sorumluluk Çetin Bilişim'e ait olmakla; ciddi farkların yansıması durumlarında %50 merkez firma %50 Çetin Bilişim şeklinde üstlenilir. Bu durum, talep geldikten 30 dakika sonra merkeze iletilir ve kabul edilmesi durumunda servise çekilir. 

  Sosyal Medya Yönetimi