Sipariş Ve Ödeme Aşaması

Satış Sonrası İşlemler rehberimize hoş geldiniz, bu sayfada Çetin Bilişim'den www.cetinbilisim.net web sitesi üzerinden alışveriş yapmış kullanıcılarımızın yapması gerekenler kısaca anlatılmaktadır. Merak ettiğiniz her türlü hususta 0850 30 55 286 telefon numarası üzerinden bizlerle irtibata geçerek merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.


Sipariş Esnasında

Sipariş esnasında kurulmasını istediğiniz domain adresinizi ( alan adınız ) doğru şekilde belirttiğinizden emin olunuz. Herhangi bir yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız, derhal yetkililerle irtibata geçiniz. Web site paketlerimiz güvenlik amacı ile alan adına lisanslanmakta olup, lisans işlemi gerçekleştirildikten sonra herhangi bir iptal işlemi kesinlikle sağlanamamaktadır.

Sipariş ekranında bilgilerinizi doğru girdiğinizi teyit ederek, siparişinizi oluşturup ödemenizi yapınız. Unutmayınız ki kesilecek olan faturanız belirttiğiniz adrese göre kesilmekte ve kurulumdan sonra detaylı kurulum raporunuz da belirtmiş olduğunuz e-posta adresinize gönderilmektedir.


Sipariş Ve Ödeme Aşaması

Ödemenizi kredi kartı ile 9 taksit seçeneğiyle yapabileceğiniz gibi, dilerseniz banka hesap bilgilerimizde yer alan Halkbank ya da PTT Posta Çeki hesabımıza ödemenizi yapabilirsiniz. Ödemenizi kredi kartı ile yaptıysanız otomatik olarak sistem tarafından oluşturulan faturanız "ödendi" olarak işaretlenecektir.

Ödemenizi banka havalesi / EFT şeklinde yapmayı düşünüyorsanız;

Banka şubesi / ATM ya da mobil bankacılık üzerinden işleminizi gerçekleştirirken açıklama kısmına sipariş numaranızı, alan adınızı ya da işletme adınızı yazınız. Ardından işlemlerinizi hızlandırabilmek adına ödeme bildirimi sayfamıza gelerek buradan ödemenizi bildirebilirsiniz.  Ödemeniz onaylandıktan sonra sistemde belirtmiş olduğunuz telefon numaranıza SMS yolu ile ödeme onayı bilginiz gönderilecek olup, bu SMS'e takiben 30 dakika içerisinde kurulum işlemlerinize başlanacaktır. Siparişinizde herhangi bir yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız, SMS onayından hemen sonra bizlerle iletişime geçmeyi ihmal etmeyiniz.Sosyal Medya Yönetimi